Adres wersji produkcyjnej:

ezd.uj.edu.pl

System dostępny tylko z sieci UJ

System poprawnie obsługuje przeglądarki:
Google Chrome i Mozilla Firefox

Praca zdalna w EZD

Wymagane oprogramowanie:

EZD AddIn

Oprogramowanie dostępne po zalogowaniu

Wsparcie: pomoc.ezd@uj.edu.pl

Zasady bezpiecznej pracy

Nowa wersja systemu EZD - 3.108

07.06.2022
więcej o Nowa wersja systemu EZD - 3.108

06.06.2022
więcej o Decyzja Rektora UJ z dnia 2 czerwca 2022 roku w sprawie powołania Koordynatora Czynności Kancelaryjnych Systemu EZD

06.06.2022
więcej o Komunikat Prorektora UJ ds. dydaktyki z dnia 2 czerwca 2022 roku w sprawie wyznaczenia jednostek organizacyjnych UJ uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (nie dotyczy Collegium Medicum).

04.05.2022
więcej o Komunikat Kanclerza UJ z dnia 26 kwietnia 2022 roku w sprawie symboli klasyfikacyjnych akt, dla których dokumentacja będzie mogła być prowadzona pilotażowo w formie elektronicznej w systemie Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (nie dotyczy Collegium Medicum)

14.04.2022
więcej o Zasady kierowania korespondencji do Władz UJ i innych osób decyzyjnych - konta jednostek