Prace serwisowe w systemie EZD

20.07.2022
W dniach 26 oraz 29 lipca, w godz. od 19:00 do 24:00 będą przeprowadzane prace serwisowe w systemie EZD.
więcej o Prace serwisowe w systemie EZD

Nowa instrukcja obiegu korespondencji - wniosek o zgodę na zakup oprogramowania

19.07.2022
więcej o Nowa instrukcja obiegu korespondencji - wniosek o zgodę na zakup oprogramowania

Nowa wersja systemu EZD - 3.108

więcej o Nowa wersja systemu EZD - 3.108

06.06.2022
więcej o Komunikat Prorektora UJ ds. dydaktyki z dnia 2 czerwca 2022 roku w sprawie wyznaczenia jednostek organizacyjnych UJ uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (nie dotyczy Collegium Medicum).

04.05.2022
więcej o Komunikat Kanclerza UJ z dnia 26 kwietnia 2022 roku w sprawie symboli klasyfikacyjnych akt, dla których dokumentacja będzie mogła być prowadzona pilotażowo w formie elektronicznej w systemie Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (nie dotyczy Collegium Medicum)

14.04.2022
więcej o Zasady kierowania korespondencji do Władz UJ i innych osób decyzyjnych - konta jednostek