Opis zmian dla nowej wersji systemu EZD (3.118):

1. Dodanie zakładki Adresaci Sprawy w module e-Korespondencja. Zakładka umożliwia zaadresowanie korespondencji ePuap pobierając adresata z zarejestrowanych wpływów lub zarejestrowanej korespondencji wychodzącej. Wskazany adresat zostanie dodany pod warunkiem, że posiada adres skrytki ePuap.

2. Udostępnianie – menu kontekstowe dokumentu, zabrano opcję udostępniania w menu kontekstowym dokumentu, jeśli koszulka nie była udostępniona.

3. W menu Przydatne -> Wychodzące – zmieniono funkcjonalność działania przycisku „Usuń zaznaczone”. Przycisk powoduje usunięcie zaznaczonych pozycji w tabeli, zablokowano możliwość usuwania korespondencji z koszulki z poziomu Przydatne -> Wychodzące.

4. W menu Przydatne -> Wychodzące – Dodano brakujące informacje o miejscowości, kodzie pocztowym i poczcie w wyszukanej korespondencji.

5. W przypadku zatwierdzania wkładów własnych w nazwie pliku dodano frazę, że jest to wkład własny ze wskazaniem symbolu jednostki organizacyjnej pracownika zatwierdzającego wkład.

6. Podpisywanie dokumentów wykonywane z menu podręcznego z możliwą opcją „Monit z profilem podpisu” - umożliwia wcześniejsze zdefiniowanie, jakim typem podpisu należy podpisać plik (Domyślny, Zewnętrzny, Otoczony).

Nowa wersja obiegu wniosku o udzielenie/uruchomienie postępowania o zamówienie